my response swiss watches replica.go right here https://www.careedit.com/.browse around this site imitation watches.other replica watches.next page www.replicasdeespana.es.you could try these out https://www.zegarkowrepliki.pl/.article luxury replicas watches.click to read https://www.replica-watches.me/.visit this site zerokilledwatches.visit this website swiss replica watches.Recommended Reading https://www.movieswatches.com/.learn this here now https://www.baseballwatches.com.For Women And Men accountingwatches.com.Wiht 70% Discount replica breitling.navigate here cdomegawatches.com.Go Here richard mille replica.purchase https://www.computerhublot.com/.page https://www.drugstorewatches.com.Resources bankbellross.com.helpful resources loanbreitling.com. SAAMP.PL
HOME

Historia


Narodziny SAAMP

Firma Saamp, zajmująca się rafinacją i przetwórstwem metali szlachetnych, powstała w 1941 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne, kierowane przez Michela i PierraRey-Coquais, synów jubilera. Opierając się na doświadczeniu przemysłu jubilerskiego w Lyonie, udało im się połączyć tradycję z nowoczesnością.


Nasi klienci

Naszymi klientami są kopalnie, przedsiębiorstwa jubilerskie, firmy utylizacyjne i przedsiębiorstwa wykorzystujące metale szlachetne.


SAAMP Polska

Jesteśmy reprezentowani w Polsce bezpośrednio przez nasz dział handlowy w Piasecznie, a tym samym mamy możliwość bliższej współpracy z naszymi klientami i partnerami. SAAMP dostrzega duży popyt na swoje wysokiej jakości usługi i produkty w Polsce. Rozwijamy naszą działalność w Polsce od 2011 roku. Dowodem na to jest mapa, która pozkazuje lokalizacje naszych klientów.